سوتي در سیتی

  بسازید و بفروشید و چاق شوید

   برای استفاه ازاین روش ابتدا باید زمینی را(فرق نمیکند کجا) در یکجا(به شعاع دویست کیلومتری از مرکز شهر)در نظر گرفته ،نقشه ای را توسط یک مهندس(نوع مهندس هم فرقی نمی کند!) کشیده،سپس به دنبال عده ای –ترجیحا کارمند- بگردید تا آپارتمان خیالی تان را به ایشان قالب نمایید.لزوما قدرت تخیلتان باید قوی باشد تا بتوانید مکانی را که قرار است(پس از خریداری زمین توسط پول پیش خریداران) ساخته شود به نحو احسن شبیه سازی نمایید.

 

بکوبید و بسازید و بفروشید و چاق شوید

   تا دلتان بخواهد در این شهر خانه ی کلنگی وجود دارد. پس از جستجو و یافتن خانه مناسب باید یک جوری سر صاحبخانه را( که بیشتر متعلق به  پیرزنها و پیرمردان دم بخت می باشد) شیله مالیده ازچنگشان در می آورید،تا اینجای کار به اندازه کافی چاق شده اید چون دیگران( که مثل شما می خواهند چاق شوند) خانه فوق را به قیمت مناسب از شما می خرند،ولی اگر خیلی دلتان هوای فربه شدن دارد ،می توانید پس از کوبیدن خانه مذبور، روش قبل را هم به کار ببرید.باشد که از فرط فربگی بترکید.

 

بازبسازید و بفروشید و چاق شوید

   می توانید خانه ی کلنگی را که در روش بالا به آن اشاره شد نکوبیده،آن را بازسازی نمایید،زیاد به خودتان زحمت ندهید که خدای نکرده وزن کم نفرمایید،فقط کافیست رنگ و لعابی به بیرون ساختمان داده آن را به چند برابر قیمت خرید بفروشید و به همین سادگی چنداینچ دور کمرتان را افزایش دهید.

 

بسازید(شایعه را) و توبوق کنید و چاق شوید

   در یک روز خوب بهاری که به قصد هوا خوری شکم مبارکتان از خانه  بیرون زده اید،از اولین شیء که رویت نمودید-خصوصا اشیایی که تا به حال ندیده اید- برای چند برابر نمودن ارزش دارایی های منقول و غیر منقولتان(سوء) استفاده کنید.مثلا اگر در یکی از میادین چیز عجیب و غریب (مثل چند میله ی پرچم) مشاهده کردید بلافاصله یک شایعه ترو تمیز می سازید و در تمام کوچه هاو محلات پخش می نمایید. باور بفرمایید در این شهر شایعه معجزه می کندو سه سوته ارزش افزوده تان سر به فلک خواهد کشید.

 

بخرید و بفروشید و چاق شوید

   به یک بنگاه معاملات مسکن مراجعه می فرمایید،نگران نباشید سرتمام کوچه های این شهر یکی از آنها وجود دارد،از روی نقشه ای که بر دیوار آنجا نصب شده یک زمین دبش دونبش انتخاب نموده بلافاصله آن را خریداری می نمایید،نیم ساعت صبر می کنید تا زمینتان خوب جا بیافتد،سپس آن را با سود مکفی به بغل دستی تان می فروشید،بعد از نیم ساعت دوباره آن را می خرید و بار دیگر می فروشیدش،بعد از N مرتبه تکرار فرایند فوق و خروج از این حلقه شکم قلمبه شما آماده است،باشد که حالش را ببرید.  

 

+ نوشته شده در پنجشنبه پانزدهم فروردین ۱۳۸۷ 22:34 توسط مازيار اردلان |


DESIGN BY : NIGHT SILENCE X


صفحه نخست
پست الکترونيکنوشته هاي پيشين

اردیبهشت ۱۳۹۳

مرداد ۱۳۹۲
شهریور ۱۳۹۱
فروردین ۱۳۹۰
اسفند ۱۳۸۹
بهمن ۱۳۸۹
دی ۱۳۸۹
آبان ۱۳۸۹
مهر ۱۳۸۹
اردیبهشت ۱۳۸۹
فروردین ۱۳۸۹
اسفند ۱۳۸۸
بهمن ۱۳۸۸
دی ۱۳۸۸
آذر ۱۳۸۸
مهر ۱۳۸۸
شهریور ۱۳۸۸
مرداد ۱۳۸۸
تیر ۱۳۸۸
خرداد ۱۳۸۸
اردیبهشت ۱۳۸۸
فروردین ۱۳۸۸
اسفند ۱۳۸۷
بهمن ۱۳۸۷
دی ۱۳۸۷
آذر ۱۳۸۷
آبان ۱۳۸۷
مهر ۱۳۸۷
شهریور ۱۳۸۷
مرداد ۱۳۸۷
تیر ۱۳۸۷
خرداد ۱۳۸۷
اردیبهشت ۱۳۸۷
فروردین ۱۳۸۷
اسفند ۱۳۸۶
بهمن ۱۳۸۶
آرشيوپيوندها

وبلاگستان سقز
وبلاگستان 2 سقز
عرفان شريفي
دکتر بهروز فاتح
سایرن
هه ژان بابامیری
شارنيوز
حسن امینی
آزاد
HUSH HUSH
کلبه ی کوچک مریم
سوتی در سیتی(بلاگسپات)
شهاب الدین شیخی
نوشته
بر باد رفته
ناوه‌ندی هه‌واڵنێریی سه‌قز
آه
سوران بلاگ
هادی.ص
تحویلدار نوشت


    تعداد بازديدها:

Design by : Night Skin